"PERI" valdē iecelts Jānis Šmits

14.11.2023 06:43:00

Izmaiņas notikušas SIA “PERI” valdes sastāvā, liecina Lursoft izziņas informācija. Uzņēmuma valdes locekļa amatu atstājis Egīls Misāns, kurš šajā amatā atradās kopš 2018. gada janvāra, un viņa vietā iecelts Jānis Šmits. Vienlaikus, no amata atceļot Egīlu Misānu, Jānis Šmits vakar kļuvis arī par SIA “ACS Latvia” valdes locekli.

Savulaik Jānis Šmits vadījis Ferrometal OY filiāli, tāpat arī bijis SIA “WURTH” u.c. uzņēmumu vadītājs.

SIA “PERI” valdē vēl bez Jāņa Šmita amatu ieņem arī Wojcieszczyk Stanley Andrew jun.

Vācu kompānijas “PERI” SE meitas uzņēmums Latvijā SIA “PERI” 2022. gadā apgrozījis 6,83 milj. EUR (+14,42% pret 2021. gadu), pēc nodokļu nomaksas gūstot 88 tūkst. EUR peļņu.

Būvniecības tirgus 2022. gada sākumā un gada pirmajā pusē piedzīvoja būtisku pieaugumu, kas krietni samazinājās gada otrajā pusē, ņemot vērā ļoti būtisko izmaksu pieaugumu gan būvniecības nozarē, gan citās sfērās. “Attiecīgi arī pieprasījums, pateicoties pozitīvajai tirgus situācijai gada pirmajā pusē, pēc uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem 2022. gadā kopumā bija lielāks nekā iepriekšējā gadā,” norādījis SIA “PERI” savā vadības ziņojumā. Uzņēmums arī skaidro, ka situācija visā pasaulē ar izejmateriālu cenu pieaugumu ietekmēja arī SIA “PERI”, kas izskaidro rentabilitātes kritumu.

SIA “PERI” 2023. gadā un turpmākajos gados turpinās uzlabot klientu apkalpošanas līmeni un loģistiku, uzturēs kvalitatīvu nomas parku, meklēs un attīstīs jaunus darbības virzienus.

SIA “PERI” ir būvniecības servisa uzņēmums, kas nodarbojas ar celtniecības veidņu, saplākšņa, torņu un sastatņu iznomāšanu un pārdošanu. Lursoft dati rāda, ka SIA “PERI” reģistrēts 2003. gadā. Pērn uzņēmumā strādāja 24 darbinieki.