Pārvaldi savus klientus moderni

 

Klientu portfelis nodrošina iespēju elektroniskā formātā uzglabāt klientu datu bāzi. To var grupēt individualizētos sarakstos, kas ļauj ērti pārvaldīt informāciju par svarīgiem sadarbības partneriem. Lai sāktu klientu uzraudzību, Klientu portfelī jāizveido savi saraksti, kurus iespējams koplietot ar citiem savas organizācijas lietotājiem. Piekļuvi klientu sarakstiem tiek nodrošināta jebkurā vietā un laikā, kur vien ir piekļuve internetam.

 

Monitorings ļauj ērti sekot līdzi aktuālaijai informācijai par uzņēmumu reģistrācijas datu, maksātnespējas, saimneciskās darbības apturēšanas, darbībām ar akcīzes precēm, debitoru kavēto maksājumu u.c. notikumu veidiem. 

Šobrīd piedāvājam vairāk nekā 120 dažādus monitoringu notikumus, kas ikdienā palīdz sekot līdzi svarīgākajām izmaiņām. Ļaujot vienmēr būt informētam par notiekošo un nepieciešamīgas gadījumā ātri pieņemt lēmumus, kas saistīti ar izmaiņām klientu un partneru datos.

 

Klientu portfelis nodrošina vairākas iespējas, kas lieliski palīdz ikdienas darbā. Viena no tām - plānotājs - ērts tiešsaistes kalendārs, kas izmantojams gan darba, gan personiskajām vajadzībām. Tas palīdz organizēt darba dienu, ievadot tajā notikumus un pievienojot atgādinājumus, kas neļauj aizmirst norunātās tikšanās, paredzētos zvanus, svētkus un citus nozīmīgus pasākumus. Plānotāja sniegtās iespējas atvieglos ikdienas darbu, ļaujot efektīvāk izmantot resursus.

Publikācijas
19.10.2017

“Sentor Farm Aptiekas” pārjauno komercķīlu

19.10.2017

“Olaines ķīmisko rūpnīcu “Biolars”” pārveido par akciju sabiedrību

18.10.2017

“KPMG Baltics” izdevis jaunu prokūru