Balticovo padomei pievienojies Daniils Ruļovs

21.10.2014 13:58:00
Izmaiņas savā valdē veikusi AS Balticovo. 1992. gadā dibinātais Balticovo nodarbojas ar putnkopību. Lursoft pieejamā informācija rāda, ka Balticovo padomi vakar atstājusi Andra Ozoliņa, kura tajā darbojās jau trīs gadus, savukārt padomei pievienojies Daniils Ruļovs, kurš līdz šā gada jūlijam ieņēma AS Swedbank valdes locekļa amatu. Balticovo padomes priekšsēdētāja amatu arī turpmāk pildīs Valdis Grimze, bet padomes priekšsēdētāja vietnieka - Mhitars Mhitarjans. Uzņēmuma valdē darbojas Aleksandrs Kovaļčuks un Andris Platais.

Aizvadītajā gada Balticovo piedzīvoja gan apgrozījuma, gan peļņas kritumu, kā arī saražoto olu daudzums samazinajās par 16 milj., salīdzinot ar 2012. gadu. Neskatoties uz to, Balticovo apgrozīja 39,76 milj.EUR un nopelnīja 750,88 tūkst.EUR pēc nodokļu nomaksas. Pērn Balticovo ar darbavietām spēja nodrošināt 230 darbiniekus. Uzņēmuma novērtējums, ko izveidojis Lursoft sadarbībā ar Capitalia, rāda, ka Balticovo vērtība 2013. gadā ir kritusies 3,6 reizes. Pērn uzņēmums novērtēts ar 18,74 milj.EUR.

2014.gadam Balticovo izvirzījis mērķi pabeigt iepriekš iesāktos rekonstrukciju darbus, kā arī nodrošināt putnu vietu skaita saglabāšanu un tehnoloģiju atbilstību Eiropas Savienības prasībām.