Aizvadītais gads SIA “Rīgas laku un krāsu rūpnīca” bijis pārejas periods ar fokusu uz eksporta attīstību un produktu modernizāciju, tādējādi radot pamatu apgrozījuma pieaugumam nākamajos gados.
“Lursoft IT” pieejamie dati rāda, ka 2025. gadā SIA “Rīgas laku un krāsu rūpnīca” apgrozījums sasniedza 7,74 milj. EUR (-5,15% pret 2024. gadu), bet peļņa – 138,06 tūkst. EUR.
SIA “Rīgas laku un krāsu rūpnīca” pagājušā gada finanšu rezultātu būtiski ietekmēja meitas uzņēmuma OU Riia Lakid pamatkapitāla samazināšana par 200 tūkst. EUR, kas tika darīts, lai segtu uzkrātos zaudējumus. Tas radīja vienreizējus zaudējumus SIA “Rīgas laku un krāsu rūpnīca” peļņas/ zaudējumu aprēķinā, tomēr neietekmē uzņēmuma ikdienas likviditāti un operatīvo naudas plūsmu.
Nodokļu iemaksās valsts kopbudžetā SIA “Rīgas laku un krāsu rūpnīca” 2025. gadā samaksājusi 1,57 milj. EUR, tostarp 578,89 tūkst. EUR – PVN, 666,35 tūkst. EUR – valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās un 302,51 tūkst. EUR – iedzīvotāju ienākuma nodoklī. Uzņēmumā pērn strādāja 137 darbinieki.
SIA “Rīgas laku un krāsu rūpnīca” reģistrēta 1996. gadā, uzņēmuma lielākā kapitāldaļu turētāja un patiesā labuma guvēja ir Larisa Polosuhina.