Stradiņa slimnīcas valdi atstājusi Arta Biruma

06.06.2018 07:29:00

Valsts SIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” valdes locekles amatu atstājusi Arta Biruma, kura šo amatu ieņēma kopš 2016.gada jūlija, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Tādējādi slimnīcas valdē šobrīd turpina strādā valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga un valdes locekle Elita Buša.

Izmaiņas komercreģistrā ierakstītas otrdien, 5.jūnijā.

“Lursoft” izziņa liecina, ka Arta Biruma ir amatpersona Latvijas personāla atlases asociācijā un viņai pieder divi uzņēmumi - SIA “Eiro Personāls” un SIA “LikeIT”.

Valsts SIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.

Slimnīca ir valsts kapitālsabiedrība, kurā visas kapitāla daļas pieder valstij, valsts kapitāla daļu turētājs ir Veselības ministrija.

2017.gadā slimnīcas apgrozījums bija 89,638 miljoni eiro un tās peļņa pēcc nodokļiem bija 6423. Slimnīca nodarbināja 2946 darbniekus un tās kopējie maksājumi valsts kopbudžetā kpērn bija 18,986 miljoni eiro.