Rīgas kartei jauna juridiskā adrese

23.11.2022 06:34:00

Lursoft Klientu Portfeļa monitorings ziņo, ka mainīta SIA “Rīgas karte” juridiskā adrese. Kopš aizvadītā gada februāra tā atradās Cēsu ielā 31 k-3, taču turpmāk uzņēmums atradīsies Ūnijas ielā 11A, Rīgā. Šajā adresē reģistrēti vairāk nekā 20 uzņēmumi, kā arī vairākas nevalstiskās organizācijas.

Lursoft Notikumu kalendāra dati liecina, ka izmaiņas juridiskajā adresē vakar, 22. novembrī, veiktas 46 komersantiem.

Pagājušajā gadā SIA “Rīgas karte” apgrozījums sasniedza 8,01 milj. EUR (2020.gadā – 20,23 milj. EUR), savukārt finanšu gadu uzņēmums noslēdza ar 7,70 milj. EUR lieliem zaudējumiem. Zaudējumi radušies VID nelabvēlīgā lēmuma rezultātā, ar 9,92 milj. EUR papildus aprēķināto maksājumu samaksai budžetā.

Pērn uzņēmumā strādāja 17 darbinieki. Nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā SIA “Rīgas karte” 2021.gadā samaksājusi 1,58 milj. EUR.

Iesniegtajā vadības ziņojumā SIA “Rīgas karte” skaidro, ka 2021.gads uzņēmumam nesa vairākus izaicinājumus: “Viens no būtiskākajiem izaicinājumiem bija elektrisko norēķinu sistēmas pārejas periodā sniegt “Rīgas satiksme” vajadzībām stabilus, kvalitatīvus un pieredzē balstītus pakalpojumus, kas iepriekš tika nodrošināti ar apakšuzņēmēja piesaisti.” Pagājušajā gadā uzņēmums atsavināja “Rīgas satiksme” elektrisko norēķinu sistēmas uzturēšanai nepieciešamās rezerves daļas, aprīkojumu un inventāru.

Lursoft pieejamā informācija liecina, ka SIA “Rīgas karte” kapitāldaļu turētāji ir “Rīgas satiksme” (51%) un “Conduent Business Solutions” no Francijas (49%).