Par Klientu portfeli

Kas ir Klientu portfelis?

Klientu portfelis ir universāla darba virsma, kas palīdz pārvaldīt savu klientu datu bāzi. Nodrošina iespēju elektroniskā formātā uzglabāt savu klientu datu bāzi un grupēt to dažādos sarakstos atkarībā no darbībām, kuras nepieciešams veikt. Klientu portfelis nodrošina daudzas papildus iespējas, piemēram, pievienot sarakstiem monitoringus, apskatīt klienta kartīti, veikt piezīmes u.c. Portfeļa integrācija ar uzņēmumu reģistra datu bāzi nodrošina iespēju papildināt sarakstus ar jauniem uzņēmumiem tiesšaistē no datu bāzes, tādejādi Jūs varat būt drošs par pievienoto datu kvalitāti.

Kā izveidot jaunu sarakstu un pakalpojumu?

Lai izveidotu jaunu sarakstu (piemēram, Mani kreditori), nepieciešams autorizēties sistēmā un labajā pusē spiest uz pogas "Jauns saraksts". Aizpildiet prasītos lauciņus (Pie katra lauciņa ir norādījumi aizpildīšanai), un, ja nepieciešams, pievienojiet saraksta aprakstu un spiediet "Saglabāt". Jūsu izveidotais saraksts parādīsies sākumlapā. Pievienojot jaunu sarakstu, Jums ir iespēja pievienot arī monitoringa pakalpojumus atkarībā no Jūsu noslēgtajiem līgumiem. Lai pievienotu sarakstam monitoringu, Jums jātver izvēlētais saraksts un augšējā labajā stūrī jāspiež “Pievienot pakalpojumu”. Jāaizpilda prasītie lauki un jānorāda Jums interesējošie monitoringa notikumi. Nospiežot pogu “ Saglabāt” monitorings tiks aktivizēts un Jūs saņemsiet ziņas par Jums interesējošajiem notikumiem.

Kā pievienot uzņēmumus Klientu portfelim?

Pievienot uzņēmumus sarakstiem Jūs varat divos veidos – atsevišķi pa vienam uzņēmumam vai arī uzreiz vairāku uzņēmumu sarakstu no XLS tabulas.

Lai pievienotu vienu uzņēmumu, sākuma lapā spiediet uz saraksta nosaukuma, kuram Jūs vēlaties pievienot jaunu uzņēmumu. Sadaļas "Meklēt / pievienot jaunu objektu" meklēšanas logā ievadiet uzņēmuma reģistrācijas numuru vai nosaukumu, atzīmējiet "meklēt uzņēmumu reģistrā" un spiediet "Meklēt". Sistēma uzņēmumu reģistra datu bāzē sameklēs atbilstošus ierakstus. Atzīmējiet atrasto uzņēmumu sarakstā Jūs interesējošo objektu un spiediet "Pievienot".

Lai pievienotu uzņēmumu sarakstu, Jums nepieciešams xls tabulas pirmajā kolonā ievadīt interesējošo uzņēmumu reģistrācijas numurus (9 vai 11 zīmes). Atrodoties sarakstā, kuram vēlaties pievienot jaunus uzņēmumus, lapas apakšējā sadaļā nospiediet pogu "Browse" un izvēlieties nepieciešamos dokumentus. Kad tas izdarīts, spiediet pogu “Pievienot”. Dažu sekunžu līdz minūtes laikā uzņēmumi tiks pievienoti Jūsu izvēlētajam sarakstam.

Monitorings

Debitoru portfelis

Plānotājs

Pieslēgties Klientu portfelim

Lai reģistrētos Klientu portfelim, spied šeit

 

Piesakies DEMO Jautā ekspertam