No "LNK Industries" padomes atcelts Roberts Trautmanis

08.12.2022 06:18:00

Lursoft Klientu Portfeļa monitoringa dati rāda, ka vakar, 7. decembrī, no AS “LNK Industries” padomes locekļa amata atcelts Roberts Trautmanis. Tas, savukārt, nozīmē, ka AS “LNK Industries” padome turpina darbu divu amatpersonu sastāvā – padomes priekšsēdētāja Davida Lipkina un padomes priekšsēdētāja vietnieka Andreja Suboča.

Lursoft izziņā redzams, ka Andrejs Subočs šajā amatā iecelts kopš š.g. 10. jūnija, savukārt Davids Lipkins uzņēmuma padomē atrodas kopš 2018.gada maija.

Būvkompānija AS “LNK Industries” 2021.gadā strādājusi ar 10,4% apgrozījuma pieaugumu, rādītājam pērn sasniedzot 75,89 milj. EUR. Apgrozījumu galvenokārt ietekmējusi iepriekšējos gados uzsākto būvniecības projektu noslēgšana pārskata gadā, tostarp, Ventspils Inovāciju centra un publiskās infrastruktūras izbūve, kā arī Mežaparka Lielās estrādes pārbūves B posma 2. kārtas darbi un turpināmie infrastruktūras projekti Rīgā, Liepājā un Lietuvā. Pārskata gadā AS “LNK Industries” uzsācis arī jaunus liela apjoma projektus civilās būvniecības jomā.

Pilnsabiedrība B.S.L. Infra, ko līdzās AS “LNK Industries” veido viens no vadošajiem Eiropas būvniecības uzņēmumiem dzelzceļa un infrastruktūras izbūvē – Austrijas uzņēmums Swietelsky AG – un viena no vadošajām Latvijas būvniecības kompānijām SIA “Ceļu būves firma “Binders””, apvienojot nepieciešamās kompetences un resursus, uzvarējusi konkursā par Rail Baltica stacijas un saistītās infrastruktūras lidostā “Rīga” izbūvi par kopējo summu vairs 236 milj. EUR. Pārskata gadā sākta projekta realizācija.

2021.gadu AS “LNK Industries” noslēgusi ar 3,57 milj. EUR lielu peļņu pēc nodokļu nomaksas.

Lursoft dati rāda, ka aizvadītajā gadā AS “LNK Industries” bija darba devējs 145 darbiniekiem. Uzņēmums valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās pērn samaksājis 1,03 milj. EUR, savukārt iedzīvotāju ienākuma nodoklī – 0,54 milj. EUR.