"Stokker" reģistrēta 3,24 milj. EUR vērta komercķīla

06.09.2023 06:51:00

Jauna komercķīla vakar, 5. septembrī, reģistrēta SIA “Stokker”, liecina Lursoft izziņas informācija. Ķīlas nodrošinātā prasījuma maksimālā summa sasniedz 3,24 milj. EUR.

Par labu komercķīlas ņēmējam OP Corporate Bank plc uzņēmums ieķīlājis visu savu mantu kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas. Lursoft dati rāda, ka SIA “Stokker” patlaban reģistrētas trīs aktīvas komercķīlas, to ņēmējs ir OP Corporate Bank plc.

SIA “Stokker”, kas nodarbojas ar profesionālo instrumentu, darbarīku, servisa aprīkojuma, noliktavu kraušanas, celtniecības u.c. tehnikas tirdzniecību un servisa pakalpojumu sniegšanu, 2022. gadā sasniedzis 45,8 milj. EUR apgrozījumu. Lursoft Multi atskaites dati liecina, ka vēl augstāku apgrozījumu SIA “Stokker” sasniedzis vien 2007. gadā (50,3 milj. EUR). Šogad uzņēmuma mērķis ir sasniegt līdzīgu apgrozījumu kā 2022. gadā.

Finanšu gadu SIA “Stokker” noslēdzis ar 2,3 milj. EUR peļņu pēc nodokļu nomaksas.

2023. gadam SIA “Stokker” izvirzījis mērķi paaugstināt efektivitāti, kā arī lielāku uzmanību pievērst klientu apmierinātības līmenim un apkalpošanas kultūrai. Šogad uzņēmums atvēris jaunu “Stokker” tirdzniecības centru Mārupē, kā arī plānoti telpu uzlabojumi tirdzniecības centros Saldū un Rēzeknē.

Igauņu kapitāla uzņēmums SIA “Stokker” reģistrēts 1994. gadā. Pērn tajā strādāja 137 darbinieki. Lursoft izziņas informācija rāda, ka 2022. gadā SIA “Stokker” VID administrētajos nodokļos samaksājis 11 milj. EUR.