Apjomīgas izmaiņas “Latvijas Zaļais punkts” vadībā

20.02.2018 09:46:00

Izlietotā iepakojuma, nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču apsaimniekotāja AS “Latvijas Zaļais punkts” valdē un padomē reģistrētas vairākas izmaiņas, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Pirmdien, 19.februārī no uzņēmuma valdes priekšsēdētājas amata atbrīvota Anita Saulīte, un viņas vietā šajā amatā iecelts Jānis Aizbalts, kurš kopš 2017.gada aprīļa ir valdes loceklis AS “Latvijas Zaļais punkts” meitas uzņēmumā SIA “Eko Reverss”, bet kopš šī gada sākuma ir valdes priekšsēdētājs arī uzņēmumos SIA “Eko Kurzeme”, SIA “Eco Teh Baltia” un SIA “Eco Baltia vide”.

AS "Latvijas Zaļais punkts" valdē turpina darboties valdes locekles Kristīne Grapmane un Sigita Namatēva.

Tāpat atbrīvota uzņēmuma padome piecu cilvēku sastāvā, no amata atceļot padomes priekšsēdētāju Undīni Būdi, padomes priekšsēdētāja vietniekus Māri Simanoviču un Viesturu Tamužu, kā arī padomes locekļus Ivetu Krauju un Egilu Svaru.

Uzņēmuma jaunā padome iecelta trīs personu sastāvā. Par padomes priekšsēdētāju iecelta līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Anita Saulīte, par padomes priekšsēdētāja vietnieci - Jolanta Jēkabsone, kā arī amatā atkārtoti iecelta padomes locekle Iveta Krauja.

AS “Latvijas Zaļais punkts” organizē izlietotā iepakojuma, elektropreču un videi kaitīgu preču pārstrādi uzņēmumu vietā saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda apstiprinātu vairāku gadu darbības plānu. Uzņēmums dibināts 2000.gadā.

AS “Latvijas Zaļais punkts” konsolidētais apgrozījums, kurā ņemti vērā arī tā meitas uzņēmuma SIA “Eko Reverss” darbības rezultāti, 2016.gadā bija 11,165 miljoni eiro, bet koncerna peļņa pēc nodokļiem bija 107 tūkstoši eiro.

Saskaņā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” 2016.gada pārskatu, tā akcionāri tajā laikā bija SIA “Eco Baltia grupa” ar 88,48% akciju, SIA “Zaļā Josta” ar 6,54% akciju un biedrība Latvijas iepakojuma asociācija ar 4,98% akciju.