“A Aptiekas” iecelts jauns padomes priekšsēdētāja vietnieks

03.09.2018 12:02:00

(labots 2.rindkopā)

Aptieku tīkla “Apotheka” īpašnieka SIA “A Aptiekas” līdzšinējais padomes priekšsēdētājs un padomes locekle pārapstiprināti amatā, bet padomē iecelts jauns padomes priekšsēdētāja vietnieks, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Uz jaunu pilnvaru termiņu amatā atkārtoti apstiprināts līdzšinējais padomes priekšsēdētājs Ahti Kallikorms (Ahti Kallikorm) un padomes locekle Kadri Ulla. Amatu atstājis padomes priekšsēdētāja vietnieks Pavo Tru (Paavo Truu), un turpmāk šo amatu ieņems Veiko Veto (Veiko Vetto).

Izmaiņas SIA “A Aptiekas” padomē reģistrētas komercreģistrā piektdien, 31.augustā.

SIA “A Aptiekas” dibinātas 2005.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 284 704 eiro, un tas pieder Igaunijas zāļu vairum- un mazumtirgotāja  “Magnum” meitas uzņēmumam Latvijā SIA “Magnum Medical”. 2017.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 42,594 miljoni eiro un tā tīrā peļņa bija 530 tūkstoši eiro. Pērn tas nodarbināja vidēji 468 darbiniekus.

(Iepriekš ziņā bija nepareizi sacīts, ka padomes priekšsēdētāja amatu atstājis Veiko Veto un turpmāk to ieņems Pavo Tru. Noticis otrādāk - uzņēmuma padomi atstājis Pavo Tru, un tajā turpmāk darbosies Veiko Veto.)