“Rīgas satiksme” ieķīlā divus trolejbusus

12.12.2018 08:18:00

Rīgas pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmums SIA “Rīgas satiksme” reģistrējis jaunu komercķīlu, ar kuru ieķīlāti divi “Škoda” trolejbusi, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Komercķīlas ņēmējs ir trolejbusu ražotājs “ŠKODA ELECTRIC a.s.”, un komercķīlas nodrošinātā prasījuma maksimālā summa ir 2,4 miljoni eiro. Komercķīla reģistrēta 11.decembrī.

SIA “Rīgas satiksme” šobrīd ir aktuālas 24 komercķīlas, liecina "Lursoft" izziņa. Uzņēmumam ir vairākas ķīlas, ar kurām ieķīlāti gan sabiedriskā transporta līdzekļi - autobusi, trolejbusi un tramvaji, gan sabiedriskā transporta infrastruktūra, piemēram, tramvaja līnijas, sliežu un trošu ceļi un citas vienības.

SIA “Rīgas satiksme” sniedz sabiedriskā transporta pakalpojumus Rīgā un nodarbojas ar pašvaldības autostāvvietu apsaimniekošanu. SIA "Rīgas satiksme" pilnībā pieder Rīgas domei.

2017.gadā SIA “Rīgas satiksme” neto apgrozījums samazinājās līdz 152,39 miljoniem eiro, savukārt uzņēmuma zaudējumi pieauga līdz 15 tūkstošiem eiro. Uzņēmums pērn nodarbināja vidēji 4037 darbiniekus.