Noslēgta “DHL Latvia” reorganizācija

03.01.2019 06:55:00

Šī gada 2.janvārī komercreģistrā ierakstīta kurjera un loģistikas pakalpojumu sniedzēja SIA “DHL Latvia” reorganizācija, ar kuru daļa uzņēmuma mantas un bilances aktīvu atdalīta, pievienojot to māsas uzņēmumam SIA “DHL Logistics Latvia”, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

SIA “DHL Latvia” vienīgais īpašnieks Vācijas kompānija “Deutsche Post Beteiligungen Holding Gmbh” 3.jūlijā nodibināja jaunu uzņēmumu Latvijā - SIA “DHL Logistics Latvia”, iepriekš vēstīja “Lursoft” Klientu portfelis.

Atbilstoši jaundibinātā uzņēmuma statūtiem, SIA “DHL Logistics Latvia” galvenie darbības veidi ir kravu pārvadājumi pa autoceļiem, uzglabāšana un noliktavu saimniecība, sauszemes transporta palīgdrbības, ūdens transporta palīgdarbības, aviotransporta palīgdarbības, kravu iekraušana un izkraušana un pārējās transporta palīgdarbības.

Tā pamatkapitāls ir 2800 eiro, un “Deutsche Post Beteiligungen Holding Gmbh” ir 100% kapitāla daļu īpašnieks. SIA "DHL Logistics Latvia" juridiskā adrese ir Mārupe, Plieņciema iela 35, kur reģistrēts arī SIA “DHL Latvia”.

Par SIA “DHL Logistics Latvia” valdes priekšsēdētāju iecelts SIA “DHL Latvia” valdes loceklis Kjell Thomas Martin Hellstroem. Par jaunreģistrētā uzņēmuma otru valdes locekli iecelts Oļegs Lapšins, kurš arī darbojas SIA “DHL Latvia” valdē.

SIA “DHL Latvia” reģistrēta 1995.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 71 700 eiro. 2017.gadā tā apgrozījums sasniedza 30,900 miljonus eiro, bet uzņēmuma zaudējumi veidoja 82 tūkstošus eiro. Uzņēmums 2017.gadā nodarbināja vidēji 147 darbiniekus, tā kopējie maksājumi valsts kopbudžetā bija 2,314 miljoni eiro.