Oļegs Burovs atstājis “Rīgas starptautiskās autoostas” padomi

22.01.2019 06:06:00

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs atstājis AS “Rīgas starptautiskā autoosta” padomes locekļa amatu, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

AS “Rīgas starptautiskā autoosta” sniedz autoostas pakalpojumu Rīgā un Jelgavā. Viens no lielākajiem autoostas akcionāriem ir pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmuma SIA “Rīgas satiksme” meitas uzņēmums SIA “Rīgas acs”, kuram pieder 49,99% uzņēmuma akciju.

Oļegs Burovs AS “Rīgas starptautiskā autoosta” padomē darbojies kopš 2009.gada decembra līdz šī gada 21.janvārim, kad izmaiņas ierakstītas komercreģistrā.

Pārējie AS “Rīgas starptautiskā autoosta” padomes locekļi turpina darboties bez izmaiņām. Uzņēmuma padomes priekšsēdētāja ir Vita Jermoloviča, padomes priekšsēdētāja vietnieks Ivans Ivanovs, bet padomes locekļi - Igors Kuzmuks un Sergejs Serdjukovs.

AS “Rīgas starptautiskā autoosta” 2017.gadā strādāja ar apgrozījumu 2,683 miljonu eiro apmērā, bet tās peļņa pēc nodokļiem bija 303 tūkstoši eiro. Uzņēmums nodarbināja 73 darbiniekus un tā kopējie maksājumi valsts kopbudžetā bija 1,030 miljoni eiro.