Veikalu “top!” līdzīpašnieka “LPB” valdē un padomē izmaiņas

06.02.2019 07:12:00

Pārtikas tirgotāja un konditorejas izstrādājumu ražotāja AS “LPB” valdē 5.februārī reģistrētas izmaiņas - valdes locekles amatu atstājusi Vineta Priedniece un viņas vietā par valdes locekli iecelts Pāvels Romanovskis, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Pārējie trīs valdes locekļi - valdes priekšsēdētāja Inta Daga un valdes locekļi Elīna Ļaudama un Guntis Ēvalds - pārapstiprināti savos līdzšinējos amatos uz jaunu pilnvaru periodu.

Arī uzņēmuma padomē reģistrētas izmaiņas - amatu atstājis padomes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Sausnītis, un AS “LPB” padomē no jauna iecelts Atis Sausnītis, kurš ieņems padomes priekšsēdētāja amatu. Līdzšinējais padomes priekšsēdētājs Juris Aizezers turpinās darboties AS “LPB” kā padomes loceklis. Savukārt padomes loceklis Jānis Strautiņš kļuvis par padomes priekšsēdētāja vietnieku. Padomes locekļa amatā pārapstiprināts Aloizs Norkus.

AS “LPB” dibināta 1992.gadā kā Liepājas rajona patērētāju biedrību savienība un vēlāk pārtapa par AS “Liepājas patērētāju biedrība”. Tā nodarbojas ar pārtikas mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību, maizes un konditorejas izstrādājumu ražošanu un nekustamā īpašuma apsaimniekošanu. AS “LPB” pieder gandrīz 19% kapitāldaļu SIA “Iepirkumu grupa”, kas ir veikalu tīkla “top!” pārstāvošais uzņēmums, nodrošinot vienotu iepirkumu sistēmu un kopējas mārketinga aktivitātes.

2017.gadā AS “LPB” palielināja neto apgrozījumu līdz 34,704 miljoniem eiro, bet kompānijas peļņa pēc nodokļiem pieauga līdz 2,261 miljonam eiro. Kompānija 2017.gadā nodarbināja vidēji 621 darbinieku un tās veiktie maksājumi valsts kobudžetā bija 4,457 miljoni eiro.