Reģistrētas izmaiņas LVRTC valdē

24.04.2019 11:53:00

Otrdien, 23.aprīlī, komercreģistrā ierakstītas izmaiņas VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC) valdē, kurā iecelti divi jauni pagaidu valdes locekļi, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju iecelts LVRTC Komercdepartamenta direktors Ģirts Ozols, bet par valdes loceklis - LVRTC Finanšu un administratīvā departamenta direktors Mariss Mežgals.

Savukārt līdzšinējais uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta un valdes locekļi Aldis Lukašinskis un Indulis Šķibelis atbrīvoti no amatiem. Jānis Bokta, Aldis Lukašinskis un Indulis Šķibelis paziņoja par atkāpšanos no amata šī gada 9.aprīlī, liecina paziņojums LVRTC mājaslapā.

VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” reģistrēts 1991.gadā, un tas nodarbojas ar radio un televīzijas programmu pārraidīšanu, izsniedz elektronisko parakstu un sniedz citus sertifikācijas pakalpojumus, kā arī datu pārraides, datu centru un infrastruktūras nomas pakalpojumus. Tā vienīgais īpašnieks ir Latvijas valsts, uzņēmuma kapitāla daļu turētāja ir Satiksmes ministrija.

LVRTC 2017.gadā palielināja neto apgrozījumu līdz 16,498 miljoniem eiro. Uzņēmuma kopējie ieņēmumi, kuros ietverti ieņēmumi no līdzdalības asociētās sabiedrības SIA “Latvijas Mobilais Telefons” kapitālā, ieņēmumi no Eiropas savienības fondu projektu īstenošanas un procentu ieņēmumi, 2017.gadā bija 24,576 miljoni eiro. Tā tīrā peļņa 2017.gadā bija 4,346 miljoni eiro.