Nataļja Milova kļūst par vienīgo patieso labuma guvēju arī AS “Latvijas Tilti”

17.09.2019 05:29:00

Atbilstoši izmaiņām holdingkompānijas SIA "LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)" īpašnieku struktūrā, Nataļja Milova kļuvusi par vienīgo patiesā labuma guvēju arī SIA "LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)" meitas uzņēmumā AS “Latvijas Tilti”, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

SIA "LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)" dalībnieku sarakstā 4.septembrī tika reģistrētas izmaiņas, saskaņā ar kurām viens no uzņēmuma līdzšinējiem dalībniekiem Aleksandrs Milovs savas daļas nodevis Nataļjai Milovai, kura tādējādi kļuvusi par uzņēmuma vienīgo līdzīpašnieci un arī vienīgo patieso labuma guvēju. 

Tagad atbilstošas izmaiņas veiktas arī AS “Latvijas Tilti” patieso labuma guvēju sarakstā - Aleksandrs Milovs zaudējis patiesā labuma guvēja statusu, un to saglabā tikai Nataļa Milova. Izmaiņas ierakstītas komercreģistrā 16.septembrī.

SIA "LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)" pamatdarbība ir meitas un saistītu uzņēmumu vadība. LNK grupa darbojas trīs pamatvirzienos - būvniecība un ražošana, izmēģinājumu aprēķini un aviācijas tehnikas remonts, kā arī nekustamo īpašumu attīstība un pārvaldīšana. 2018.gadā SIA "LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)" konsolidētais apgrozījums bija 116,050 miljoni eiro, un grupas peļņa pēc nodokļiem bija 1,300 miljoni eiro.

Viens no holdinga meitas uzņēmumiem ir AS “Latvijas Tilti”, kas nodarbojas ar infrastruktūras projektēšanas un būvniecības darbu veikšanu.

Septembra sākumā vairākas būvkompānijas nonāca Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja un Konkurences padomes uzmanības lokā, kas izmeklē vairākas lietas, tostarp būvnieku vienošanos par iespējamu karteli. Šo kompāniju vidū ir arī LNK grupa.