Picēriju tīklam "Čilija pizza" izmaiņas valdē

25.05.2020 07:09:00

Lursoft Klientu Portfeļa monitorings ziņo, ka piektdien, 22.maijā, reģistrētas izmaiņas SIA “Čilija Pizza” valdē. No uzņēmuma valdes atcelta Ieva Šiaudkuliene, kura valdes locekles amatu ieņēma kopš š.g. 31.maija, un viņas vietā amatā iecelts Jonas Karosas. Lursoft dati rāda, ka J.Karosas ir arī holdingkompānijas SIA “Gold Fish Fund” valdes loceklis.

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumam “Čilija Pizza” š.g. februārī bija ierosināts tiesiskās aizsardzības process, kas izbeigts maijā.

SIA “Čilija pizza” reģistrēta 2001.gadā un šobrīd uzņēmumam reģistrētas 20 struktūrvienības, no kurām 19 Rīgā, bet 1 – Jūrmalā.

Lursoft izziņā esošā informācija rāda, ka picēriju tīklam šobrīd reģistrēts 546,85 tūkst.EUR liels nodokļu parāds. Tam reģistrēti arī kavēti maksājumi un VID nodokļu parādu piedziņas pārvaldes piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai un pārjaunošanai.

Lietuviešu UAB “Čili Holdings”piederošais SIA “Čilija pizza” nav iesniedzis gada pārskatus ne par 2019., ne arī 2018.gadu.

2019.gadā SIA “Čilija pizza” nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājis 1,07 milj.EUR, no kuriem 387,66 tūkst.EUR ir valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, bet 196,94 tūkst.EUR – iedzīvotāju ienākuma nodoklis.

Lursoft dati rāda, ka aprīlī uzņēmuma darbiniekiem izmaksāta atlīdzība par dīkstāvi, kā arī atbalstīta SIA “Čilija pizza” nokavēto nodokļu maksājumu samaksas sadale termiņos vai atlikšana uz laiku līdz trīs gadiem.