Par "Latvijas Aptieka" valdes priekšsēdētāju iecelta Marina Serpova

14.07.2020 08:59:00

Klientu Portfeļa monitorings ziņo par izmaiņām SIA “Latvijas Aptieka” valdes sastāvā. Lursoft dati rāda, ka uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu atstājis Ilmārs Pajuste, un viņa vietā iecelta līdzšinējā valdes locekle Marina Serpova. SIA “Latvijas Aptieka” valdes locekļu amatus turpina ieņemt Alla Čudovska un Sintija Zaņģe, kā arī Olga Ivanova, kurai mainīts paraksta tiesību apjoms, paredzot, ka viņa var SIA “Latvijas Aptieka” intereses pārtāvēt atsevišķi.

Lursoft pieejamā informācija rāda, ka no SIA “Latvijas Aptieka” valdes priekšsēdētāja amata atceltais Ilmārs Pajuste ir divu uzņēmumu patiesais labuma guvējs - SIA “MYMED” un SIA “Farm Impeks”. Tāpat arī uzņēmējs darbojas Aptieku īpašnieku asociācijā.

Farmaceitisko izstrādājumu mazumtirgotāja SIA “Latvijas Aptieka” aptieku tīklā 2019.gada beigās ietilpa 68 aptiekas visā Latvijā, kā arī kosmētikas vairumtirdzniecības noliktava.

SIA “Latvijas Aptieka” apgrozījums 2019.gadā palielinājās par 6,31%, sasniedzot 26,4 milj.EUR. Apgrozījuma pieaugumu veicinājusi kvalitatīvā farmaceitiskā aprūpe, veiksmīgais mārketings, sadarbība ar medicīnas iestādēm, jaunu produktu ieviešana, privātā zīmola līnija, kā arī aptieku modernizācija. Finanšu gadu aptieku tīkls noslēdzis ar 1,16 milj.EUR peļņu. Lursoft dati rāda, ka pagājušajā gadā uzņēmums nodarbināja 293 darbiniekus.

2020.gadā SIA “Latvijas Aptieka” paredzējusi pievērst lielāku uzmanību personāla tālākizglītībai ar mērķi nodrošināt klientiem profesionālu un kvalificētu farmaceitisko aprūpi. Starp šī gada uzdevumiem minēta arī aptieku modernizēšana un paplašināšana, pēc iespējas ieviešot pašapkalpošanās zonas.

SIA “Latvijas Aptieka” kapitāldaļu turētājs ir AS “Olainfarm”.