Ievērojami samazināts “Jaunā Teika” pamatkapitāls

30.07.2020 09:26:00

Klientu Portfeļa monitorings ziņo, ka vakar Uzņēmumu reģistrā fiksētas izmaiņas nekustamo īpašumu attīstītāja SIA “Jaunā Teika” pamatkapitālā. Uzņēmumam saglabājušies abi līdzšinējie dalībnieki un to iepriekšējais pamatkapitāla procentuālais ieguldījums, taču būtiski mainījies ieguldījuma apjoms.

Lursoft dati rāda, ka iepriekš SIA “JVI” (pieder 40% SIA “Jaunā Teika” kapitāldaļu) ieguldījums uzņēmuma pamatkapitālā bija 4,56 milj.EUR, bet līdz ar izmaiņu reģistrēšanu ieguldījuma apjoms samazināts līdz 1,68 tūkst.EUR. SIA “Jaunā Teika” otrā īpašnieka UAB “Hanner” ieguldījums samazināts no līdzšinējiem 6,84 milj.EUR uz 2,52 tūkst.EUR. Izmaiņu rezultātā SIA “Jaunā Teika” pamatkapitāls samazināts no 11,4 milj.EUR uz 4,2 tūkst.EUR.

Jānorāda, ka 11,4 milj.EUR liels pamatkapitāls uzņēmumam bija reģistrēts vien no šī gada aprīļa, jo pirms tam, gluži kā šobrīd, tā apjoms bijis 4,2 tūkst.EUR.

SIA “Jaunā Teika” patiesie labuma guvēji ir Arvydas Avulis, Vitas Valuckas un Ramute Valuckiene. Visi trīs uzņēmēji kā patiesie labuma guvēji reģistrēti arī citos Latvijas uzņēmumos.

Lursoft datu bāzē vēl nav pieejams SIA “Jaunā Teika” finanšu pārskats par 2019.gadu, taču gadu iepriekš tas apgrozījis 9,84 milj.EUR un nopelnījis 2,09 milj.EUR.