Kokapstrādes uzņēmumam "Avoti SWF" pērn gan apgrozījuma, gan peļņas kāpums

03.08.2020 09:32:00

Masīvkoka mēbeļu, apdares materiālu, granulu ražotājs SIA “Avoti SWF” aizvadītajā gadā apgrozījumu palielinājis līdz 50,59 milj.EUR, kas ir par 11,48% vairāk nekā 2018.gadā. Peļņa šajā pašā laikā dubultojusies, pieaugot no 1,03 milj.EUR 2018.gadā līdz 2,20 milj.EUR pērn.

Iesniegtajā gada pārskatā teikts, ka masīvkoka mēbeļu ražošanas apgrozījums 2019.gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, palielinājies, tāpat arī pieaudzis granulu ražošanas apjoms.

Runājot par attīstības iecerēm, SIA “Avoti SWF” iesniegtajā vadības ziņojumā norādījis, ka uzņēmums neatlaidīgi strādā pie jaunu iespēju izpētes ar Eiropas Savienības fondu projektiem saistītajos jautājumos starptautiskās konkurētspējas veicināšanai, kā arī meklē jaunus sadarbības partnerus un noieta tirgus. Viens no uzņēmuma galvenajiem mērķiem ir iekšējo vadības un kontroles procesu uzlabošana un pilnveidošana.

1994.gadā reģistrētais SIA “Avoti SWF”, balstoties uz Lursoft statistikas informāciju, ir lielākais uzņēmums Gulbenes novadā. 2019.gadā tas ar darba vietām nodrošināja 458 darbiniekus.

Uzņēmuma vienīgais dalībnieks un reizē arī patiesais labuma guvējs ir Uldis Misiņš. Uzņēmējam pieder kapitāldaļas uzņēmumos SIA “Piebalgas Avoti” un SIA “Eko NRG”.