"Primekss" pagājušajā gadā apgrozījis 24,38 milj. EUR

06.08.2020 11:23:00

Industriālo betona grīdu ierīkotājs SIA “Primekss” un tā meitas uzņēmumi 2019.gadā snieguši pakalpojumus Latvijā, Skandināvijas valstīs un arī Izraēlā, kā arī pārdevuši būvniecības materiālus Baltkrievijā, Krievijā un ASV.

SIA “Primekss” iesniegtais gada pārskats liecina, ka pērn uzņēmums apgrozījis 24,38 milj.EUR, pēc nodokļu nomaksas gadu noslēdzot ar 408,47 tūkst.EUR peļņu.

Pagājušajā gadā SIA “Primekss” turpināja veikt ieguldījumus esošo produktu uzlabošanā, kā arī jaunu produktu un tirgu izpētē.  Produkta un ražošanas procesu kvalitātes uzlabošanā un pārdošanas veicināšanā, lai nodrošinātu savas konkurences priekšrocības esošajos tirgos un apgūtu jaunus licencēšanas tirgus, SIA “Primekss” turpina ieguldīt līdzekļus arī šogad.

SIA “Primekss” pagājušajā gadā nodarbināja 210 darbiniekus un nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājis 3,25 milj.EUR.

Lursoft izziņas informācija liecina, ka SIA “Primekss” kapitāldaļu turētājs ir SIA “Primekss Group”, savukārt patiesais labuma guvējs – Jānis Ošlejs.