"VELVE" lūko pēc pasūtījumiem arī tālāk par Lietuvas un Latvijas robežām

07.08.2020 09:50:00

Aizvadītais finanšu gads veiksmīgs bijis būvkompānijai SIA “VELVE”.

2019.gadā SIA “VELVE” strādājusi ar 52,64 milj.EUR apgrozījumu, kas gan ir par 10% mazāks nekā 2018.gadā, tajā pašā laikā peļņa palielinājusies no 467,9 tūkst. EUR 2018.gadā līdz 814,77 tūkst.EUR pērn. 48,84 milj.EUR no kopējā apgrozījuma uzņēmumam pērn nodrošinājis Latvijas tirgus, bet atlikušos 3,79 milj.EUR – Lietuvas.

Kā uzņēmums norādījis iesniegtajā vadības ziņojumā, ar šādiem finanšu rādītājiem tas atrodas stabilās pozīcijās starp TOP 10 vadošajām būvkompānijām valstī.

2019.gadā SIA “VELVE” turpināja ar lielu vērību attiekties pret augstas kvalifikācijas personāla piesaisti, kā arī esošo darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanu. Īpaša uzmanība pievērsta arī kvalitātes un darba aizsardzības jautājumiem.

2019.gadā SIA “VELVE” veiksmīgi noslēgusi vairāku būvniecības objektu realizāciju – divu tirdzniecības centru “Depo” būvniecību Viļņā, Philosophers Residences dzīvojamo māju kompleksu Rīgā, Tiesu nama administratīvās ēkas rekonstrukciju Tukumā, daudzfunkcionālas ēkas jaunbūvi Dzintaru ielā Jūrmalā, kā arī kokzāģētavas “Norupes” ēku būvprojekta izstrādi un būvniecību.

Šogad SIA “VELVE” paredzējusi kāpināt rentabilitātes rādītājus. Tāpat arī būvkompānija turpināšot darbu pie konkurētspējas nostiprināšanas un piedalīšoties dažādos valsts finansētos būvniecības projektu iepirkumos, koncentrējoties arī uz vidēju un lielu privāto projektētāju attīstītāju iecerēm. SIA “VELVE” darbība būšot vērsta ne tikai pasūtījumu iegūšanai Latvijā un Lietuvā, bet arī citās Eiropas Savienības valstīs.

Lursoft pieejamā informācija par publiskajiem iepirkuma konkursiem, kuros uzvarējusi būvkompānija “VELVE”, rāda, ka šogad uzņēmums uzvarējis divos iepirkumu konkursos – par jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecību Jaunmārupē (9,88 milj.EUR līgums) un AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” konkursā par sadzīves kanalizācijas tīklu, ūdensapgādes tīklu un kanalizācijas sūkņu staciju būvdarbiem (9,85 milj.EUR).