Būvkompānijai "VELVE" jauna komercķīla par 2,99 milj. EUR

07.09.2020 08:42:00

Klientu Portfeļa monitorings ziņo, ka piektdien, 4. septembrī, 2,99 milj. EUR vērta komercķīla reģistrēta būvniecības kompānijai SIA “VELVE”. Kā rāda Lursoft izziņas dati, komercķīlas ņēmējs ir AS “Luminor Bank”.

Par labu bankai SIA “VELVE” ieķīlājusi visu savu mantu kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas.

Būvkompānijai SIA “VELVE” šobrīd ir reģistrētas piecas aktīvas komercķīlas. Visos gadījumos ķīlas ņēmējs ir AS “Luminor Bank”.

2019.gadā SIA “VELVE” strādājusi ar 52,64 milj.EUR apgrozījumu, kas gan ir par 10% mazāks nekā 2018.gadā, tajā pašā laikā peļņa palielinājusies no 467,9 tūkst. EUR 2018.gadā līdz 814,77 tūkst.EUR pērn. 48,84 milj.EUR no kopējā apgrozījuma uzņēmumam pērn nodrošinājis Latvijas tirgus, bet atlikušos 3,79 milj.EUR – Lietuvas.

Kā uzņēmums norādījis iesniegtajā vadības ziņojumā, ar šādiem finanšu rādītājiem tas atrodas stabilās pozīcijās starp TOP 10 vadošajām būvkompānijām valstī.
2019.gadā SIA “VELVE” turpināja ar lielu vērību attiekties pret augstas kvalifikācijas personāla piesaisti, kā arī esošo darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanu. Īpaša uzmanība pievērsta arī kvalitātes un darba aizsardzības jautājumiem.

2019.gadā SIA “VELVE” veiksmīgi noslēgusi vairāku būvniecības objektu realizāciju – divu tirdzniecības centru “Depo” būvniecību Viļņā, Philosophers Residences dzīvojamo māju kompleksu Rīgā, Tiesu nama administratīvās ēkas rekonstrukciju Tukumā, daudzfunkcionālas ēkas jaunbūvi Dzintaru ielā Jūrmalā, kā arī kokzāģētavas “Norupes” ēku būvprojekta izstrādi un būvniecību.

Šogad SIA “VELVE” paredzējusi kāpināt rentabilitātes rādītājus. Tāpat arī būvkompānija turpināšot darbu pie konkurētspējas nostiprināšanas un piedalīšoties dažādos valsts finansētos būvniecības projektu iepirkumos, koncentrējoties arī uz vidēju un lielu privāto projektētāju attīstītāju iecerēm. SIA “VELVE” darbība būšot vērsta ne tikai pasūtījumu iegūšanai Latvijā un Lietuvā, bet arī citās Eiropas Savienības valstīs.