Pasludināts “United Oils” maksātnespējas process

16.09.2020 09:20:00

Klientu Portfeļa monitorings informē, ka š.g. 14.septembrī pasludināts SIA “United Oils” maksātnespējas process. Par procesa administratoru iecelts Gatis Gailis.

Lursoft pieejamā informācija liecina, ka jau 2017.gadā tika ierosināts SIA “United Oils” tiesiskās aizsardzības process, tiesa, tas izbeigts jau nākamā gada martā. Vēl viens tiesiskās aizsardzības process uzņēmumam ierosināts šī gada janvārī, taču tas izbeigts jau martā, jo tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu nav atbalstījis Maksātnespējas likuma 42.panta 3.daļā noteiktais kreditoru vairākums.

SIA “United Oils” šobrīd reģistrēts 181,99 tūkst.EUR liels nodokļu parāds, tāpat arī VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde piemērojusi aizliegumu uzņēmumam reģistrēt komercķīlas, tās pārreģistrēt, pārjaunot vai grozīt. Jānorāda, ka šobrīd reģistrētas 18 komercķīlas, kurās kā parādnieks reģistrēts SIA “United Oils”.

Jaunākais iesniegtais gada pārskats rāda, ka pagājušajā gadā SIA “United Oils” apgrozījis 1,37 milj. EUR un gadu noslēdzis ar 415,95 tūkst.EUR zaudējumiem. Pēdējo reizi ar peļņu uzņēmums strādājis 2016.gadā.

SIA “United Oils” patiesais labuma guvējs ir Džeihuns Zalovs, kuram pieder 76% uzņēmuma kapitāldaļu.