No "Lauma Fabrics" valdes priekšsēdētāja amata atcelts Edijs Egliņš

30.11.2020 06:38:00

Klientu Portfeļa monitorings informē, ka aizvadītajā piektdienā, 27.novembrī, reģistrētas izmaiņas LSEZ SIA “Lauma Fabrics” valdē. Lursoft izziņā redzams, ka no amata atcelts līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Edijs Egliņš, savukārt vienam no uzņēmuma patiesajiem labuma guvējiem, uzņēmuma vienīgajai valdes amatpersonai – Indrek Rahumaa – mainīts pārstāvības apjoms, jo iepriekš amatpersonai bija tiesības pārstāvēt uzņēmumu tikai kopā ar vēl vismaz 1 personu. Pēc Lursoft pieejamajiem datiem, Indrek Rahuma savulaik ieņēmis arī LSEZ SIA “Lauma Fabrics” valdes priekšsēdētāja amatu.

Jānorāda, ka no amata atceltais LSEZ SIA “Lauma Fabrics” valdes priekšsēdētājs Edijs Egliņš turpina ieņemt valdes priekšsēdētāja amatu LSEZ SIA “Lauma Medical” valdē, kā arī ir SIA “Tele Textile Latvia” valdes loceklis.

LSEZ SIA “Lauma Fabrics” patiesie labuma guvēji ir Indrek Rahuma un John Anthony Bonfield.

2019.gadā LSEZ SIA “Lauma Fabrics” kopējais apgrozījums sastādīja 32,23 milj.EUR, tostarp 28,02 milj.EUR materiāli sieviešu veļas šūšanai, 2,53 milj.EUR – medicīnas produkcija. Tiesa, pērn pieņemts lēmums nodalīt ar medicīnas preču ražošanu saistīto biznesa līniju, tāpēc 2019.gada 30 maijā nodibināts meitas uzņēmums LSEZ SIA “Lauma Medical”.

Iesniegtais gada pārskats liecina, ka 2019.gadā “Lauma Fabrics” galvenie noieta tirgi bija Baltijas valstis, Vācija, Polija, Maroka un NVS valstis.

2019.gadu LSEZ SIA “Lauma Fabrics” noslēgusi ar 3,13 milj.EUR peļņu. Pērn uzņēmums nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājis 2,63 milj.EUR un nodarbinājis 422 darbiniekus.