Darbu “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” valdē uzsācis Vladislavs Pavlovičs

15.02.2021 06:52:00

Klientu Portfeļa monitorings ziņo, ka izmaiņas piektdien, 12.februārī, reģistrētas AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” valdē. Par uzņēmuma valdes locekli iecelts Vladislavs Pavlovičs. Lursoft dati liecina, ka jaunieceltajam AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” valdes loceklim pieder 2014.gadā dibinātais SIA “LT-ekspert”, kura pamatdarbības nozare ir tirgus un sabiedriskās domas izpēte.

Bez Vladislava Pavloviča AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” valdes locekļu amatus ieņem arī Natālija Petrova un Antanas Žmejauskas. 

Gada pārskatā esošā informācija liecina, ka AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” 2019.gadā apgrozījusi 48,1 milj.EUR, par 27,93% vairāk nekā gadu iepriekš. Realizācija no pamatdarbības, kas ir remonta pakalpojumi, materiālu un rezerves daļu pārdošana, nomas pakalpojumi, veidoja 44,3 milj.EUR. Tas ir par 32% vairāk nekā 2018.gadā. Papildus pamatdarbībai AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” 2019. gadā arī sniedza gan meitas, gan citiem uzņēmumiem dažādus citus pakalpojumus, tostarp pārdeva materiālus, nodrošināja administratīvos pakalpojumus, kas kopējam neto apgrozījumam deva 3,8 milj.EUR pienesumu.
2019. gadu AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” noslēgusi ar 326,45 tūkst.EUR lielu peļņu.

VID publiskotā informācija rāda, ka AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” 2019.gadā nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājis 959,46 tūkst.EUR. Uzņēmums arī iekļauts VID padziļinātās sadarbības programmas bronzas līmenī.

AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” patiesais labuma guvējs ir Oļegs Osinovskis.