Apģērbu mazumtirgotājam “Peek & Cloppenburg” pērn gan apgrozījuma, gan peļņas kritums

07.04.2021 08:25:00

Apģērbu mazumtirgotāja SIA “Peek & Cloppenburg” darbību 2020. gadā būtiski ietekmējusi Covid-19 izplatība un ar to saistītie ierobežojumi. Tā rezultātā, samazinoties klientu plūsmai un valstī noteikto tirdzniecības ierobežojumu dēļ, samazinājies gan SIA “Peek & Cloppenburg” apgrozījums, gan arī peļņa. 

Lursoft pieejamais gada pārskats rāda, ka tirgotājs 2020.gadā apgrozījis 7,23 milj. EUR, kas ir par 16,30% mazāk nekā gadu iepriekš, un pēc nodokļu nomaksas nopelnījis 690,90 tūkst. EUR. Salīdzinot ar gadu iepriekš, SIA “Peek & Cloppenburg” peļņa pērn samazinājusies par 15,79%.

Šogad SIA “Peek & Cloppenburg” plāno saglabāt iepriekšējo komercstratēģiju un turpināt veikt tirgus pasākumus biznesa paplašināšanai.

Pērn apģērbu tirgotājs SIA “Peek & Cloppenburg” ar darba vietām nodrošināja 40 darbiniekus. Uzņēmumam šobrīd reģistrēta viena struktūrvienība – veikals Mūkusalas ielā 71, tirdzniecības centrā “Rīga Plaza”. Pēc Lursoft pieejamās informācijas, uzņēmums vairākkārt izmantojis iespēju saņemt valsts atbalstu Covid-19 krīzes seku mazināšanai – uzņēmuma darbiniekiem izmaksāta atlīdzība par dīkstāvi, tāpat arī tirgotājs saņēmis atbalstu darbinieku algu subsīdijām. Februārī SIA “Peek & Cloppenburg” saņēmis arī grantu apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai, kā arī pērn VID atbalstījis tirgotāja nokavēto nodokļu maksājumu samaksas sadali termiņos vai atlikšanu uz laiku līdz trim gadiem. 

SIA “Peek & Cloppenburg” pieder Nīderlandē reģistrētajam Peek & Cloppenburg Holding B.V.