Pērn sarucis gan "LNK Industries" apgrozījums, gan peļņa

21.06.2021 09:53:00

AS “LNK Industries” apgrozījums 2020.gadā samazinājies līdz 68,73 milj. EUR, savukārt peļņa – līdz 4,45 milj. EUR. Salīdzinot ar gadu iepriekš, pērn būvkompānijas apgrozījums sarucis par 23,48%, bet peļņa par 34,7%. Pagājušajā gadā uzņēmums bija darba devējs 120 darbiniekiem. 

“Apgrozījumu ietekmēja galvenokārt iepriekšējos gados uzsākto būvniecības projektu aktīvā realizācija pārskata gadā, tai skaitā tādu valsts nozīmes objektu, kā Ventspils Inovāciju centra un publiskās infrastruktūras izbūve, Mežaparka Lielās estrādes pārbūves 2.kārtas darbi, kā arī infrastruktūras projekti Liepājā un Lietuvā, un montāžas projekts ar ilgstošu Vācijas partneri,” iesniegtajā vadības ziņojumā norādījis AS “LNK Industries”.

Lursoft pieejamā informācija rāda, ka AS “LNK Industries”, kura patiesais labuma guvējs ir Vadims Milovs, šogad uzvarējis divos publisko iepirkumu konkursos. Pēdējais no tiem ir Liepājas pilsētas pašvaldības izsludinātais konkurss par tiesībām veikt būvdarbus objektā “Krasta aizsargbūves – būnas izbūve”.