"Latvijas Aptieka" valdes priekšsēdētājas amatu atstājusi Marina Serpova

09.07.2021 06:53:00

Lursoft Klientu Portfeļa informācija liecina, ka vakar, 8.jūlijā, no SIA “Latvijas Aptieka” valdes priekšsēdētājas amata atcelta Marina Serpova. Aptieku tīkla valde turpina darbu trīs valdes locekļu sastāvā. Lursoft izziņas dati rāda, ka SIA “Latvijas Aptieka” valdes locekļu amatus šobrīd ieņem Sintija Zaņģe, Olga Ivanova un Alla Čudovska.

SIA “Latvijas Aptieka” valdes priekšsēdētājas amatu Marina Serpova ieņēma kopš aizvadītā gada jūlija, pēc tam, kad iepriekšējos četrus mēnešus bija pildījusi uzņēmuma valdes locekļa pienākumus. 

AS “Olainfarm” piederošā SIA “Latvijas Aptieka” 2020.gadā palielinājusi apgrozījumu līdz 27,6 milj. EUR, bet peļņu – līdz 1,3 milj. EUR. 

“Būtiskas izmaiņas apgrozījumā radīja ar likumdošanu noteiktie pakalpojumu ierobežojumi ambulatorajās iestādēs, tirdzniecības centros un veikalos. Tie ne tikai kontrolēja klientu plūsmu, bet atsevišķās nozarēs plūsma pat tika slēgta. Šie ierobežojumi tieši vai pastarpināti skāra ne tikai atsevišķas aptiekas, bet arī uzņēmumu kopumā,” norādīts SIA “Latvijas Aptieka” vadības ziņojumā. Tiesa, neskatoties uz iepriekšminētajām problēmām, uzņēmumam aizvadītajā gadā izdevās sasniegt plānoto 2020.gada apgrozījumu.

Šogad uzņēmums plāno celt savu kapacitāti nozares tirgū Latvijā. Lai to paveiktu, SIA “Latvijas Aptieka” paredzējusi padziļināt darbību e-komercijas un digitālā mārketinga virzienā, palielināt rentabilitāti, attīstīt sadarbību ar segmentētām klientu kategorijām un īstenot personāla apmācības.

Aizvadītā gada beigās SIA “Latvijas Aptieka” piederēja 68 aptiekas visā Latvijā, kā arī kosmētikas vairumtirdzniecības noliktava. Pēc Lursoft pieejamās informācijas, pagājušajā gadā SIA “Latvijas Aptieka” nodarbināja 294 darbiniekus.