"Oribalt Rīga" juridisko adresi pārcēlis uz Mārupi

19.10.2021 06:37:00

Lursoft Klientu Portfeļa monitorings ziņo, ka savu juridisko adresi mainījis zāļu vairumtirgotājs SIA “Oribalt Rīga”. Lursoft izziņas informācija rāda, ka uzņēmums juridisko adresi pārcēlis no Dzelzavas ielas 120M, Rīgā uz Dzirnieku ielu 26, Mārupē. Šobrīd šajā adresē, pēc Lursoft pieejamās informācijas, reģistrēti 32 uzņēmumi, kā arī 7 struktūrvienības.

Zāļu vairumtirgotāja SIA “Oribalt Rīga” apgrozījums pērn, salīdzinot ar gadu iepriekš, palielinājies par 1,41 milj. EUR, ko sekmējuši noslēgti vairāki jauni sadarbības līgumi ar klientiem un piegādātājiem. Uzņēmums 2020.gadā apgrozījis 25,59 milj. EUR un nopelnījis 597,09 tūkst. EUR. Pagājušā gada peļņu uzņēmums iecerējis atstāt nesadalītu.

2020.gadā SIA “Oribalt Rīga” turpināja attīstīt zāļu vairumtirdzniecību, kā arī farmaceitisko produktu izplatīšanas un loģistikas pakalpojumus zāļu, medicīnas ierīču un veselības veicināšanas produktu virzīšanai tirgū, tāpat arī tika turpināta aktīva darbība klīnisko pētījumu jomā.

Šogad SIA “Oribalt Rīga” plāno turpināt palielināt zāļu un citu medicīnas preču sortimentu un pārdošanas apjomus, kā arī palielināt lojālo klientu loku aptieku un ārstniecības iestāžu vidū. Lai nodrošinātu SIA “Oribalt Rīga” sekmīgu attīstību, ieplānoti arī vairāki kvalitātes sistēmas uzlabojumi.

Lursoft pieejamais SIA “Oribalt Rīga” gada pārskats liecina, ka pagājušajā gadā uzņēmums bija darba devējs 65 darbiniekiem. 

SIA “Oribalt Rīga”, kura patiesais labuma guvējs ir soms Pekka Juhani Ruokanen, 2020.gadā nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājis 1,86 milj. EUR.