"Ceļi un tilti" pārsaukts par "ACBR". Juris Gulbis iecelts par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju

30.11.2021 06:27:00

Lursoft Klientu Portfeļa monitorings ziņo, ka vakar, 29.novembrī, reģistrētas vairākas būtiskas izmaiņas SIA “Ceļi un tilti” juridiskajos datos, tostarp, mainījušies uzņēmuma patiesie labuma guvēji, veiktas izmaiņas amatpersonās un arī nosaukumā.

SIA “Ceļi un tilti”, kura 93,53% kapitāldaļu pieder ceļu būves firmai AS “A.C.B”, nosaukums nomainīts uz SIA “ACBR”.

Uzņēmuma patieso labuma guvēju rindās vairs nav atrodams Aleksandra Plotkina, Igora Rapoporta un Edvīna Tenkelsona vārdi, rāda Lursoft pieejamā informācija. Kopš vakardienas SIA “ACBR” vienīgais patiesais labuma guvējs ir Valdis Lejnieks

Jānorāda, ka tās nav vienīgās izmaiņas, kas š.g. 29.novembrī reģistrētas SIA “ACBR”. Veicot izmaiņas tā valdē, par jauno valdes priekšsēdētāju iecelts līdzšinējais valdes loceklis Juris Gulbis, savukārt līdzšinējais valdes vadītājs Edgars Naglis turpmāk ieņems SIA “ACBR” valdes locekļa amatu. No uzņēmuma valdes locekles amata atcelta Rita Savčenko, kuras vietu tagad ieņēmis Andris Lacbergs. SIA “ACBR” valdē darbu turpina valdes loceklis Andris Gitendorfs. Visas nosauktās SIA “ACBR” amatpersonas, tostarp, arī no amata atceltā Rita Savčenko, šobrīd ieņem amatus SIA “8 CBR” valdē.

SIA “ACBR”, kura lielākais kapitāldaļu turētājs ir AS “A.C.B.”, 2020.gadā apgrozīja 24,82 milj. EUR, bet nopelnīja 1,4 milj. EUR. Iesniegtajā vadības ziņojumā SIA “Ceļi un tilti” norādījis, ka pērn tas turpināja nodarboties ar projektu menedžmentu, piesaistot apakšuzņēmējus specifisko darbu, piemēram, siltumapgādes tīklu rekonstrukcija, ārējo elektrotīklu, elektronisko sakaru tīklu un ārējo apgaismojuma tīklu pārbūve, veikšanai. Nododot daļu no ceļu būves objektu līgumiem izpildei apakšuzņēmumiem, SIA “ACBR” izdevās palielināt kopējo apgrozījumu un, efektīvāk izmantojot pašu inženiertehniskos resursus, par 18% palielināt ražību uz vienu darbinieku.

Lursoft pieejamais gada pārskats rāda, ka SIA “ACBR” 2020.gadā ar darba vietām nodrošināja 220 strādājošos.