Mazumtirgotājam "LEKON" reģistrēts prokūrists

30.11.2021 06:44:00

Vakar, 29.decembrī, mazumtirgotājam SIA “LEKON” reģistrēts jauns prokūrists, rāda Lursoft izziņas dati. Paredzot tiesības atsevišķi pārstāvēt SIA “LEKON”, apgrūtināt uzņēmuma nekustamo īpašumu ar lietu tiesībām, bet bez tiesībām nekustamo īpašumu atsavināt un ieķīlāt, par mazumtirgotāja prokūristu iecelts Gastons Galenieks. Lursoft dati rāda, ka Gastons Galenieks ir arī vairumtirdzniecības starpniecības uzņēmuma SIA “GTC Baltic” valdes loceklis.

SIA “LEKON” vienīgais kapitāldaļu turētājs, patiesais labuma guvējs un reizē arī valdes amatpersona ir Vasyl Popandopulo. Patiesā labuma guvēja statuss Vasyl Popandopulo reģistrēts arī SIA “Latvian Retail Management”.

Tirgotājs SIA “LEKON” 2020.gadā apgrozījis 24,15 milj. EUR, liecina Lursoft pieejamais gada pārskats. Salīdzinot ar 2019.gadu, uzņēmuma apgrozījuma kritums veidoja 7,48%. Pārskata gadu SIA “LEKON” noslēdza ar 105,05 tūkst. EUR peļņu.
Lielāko daļu, 93%, no uzņēmuma kopējā apgrozījuma 2020.gadā veidoja mazumtirdzniecība, 4% - vairumtirdzniecība, bet 3% - ēdināšanas pakalpojumi.
Vadības ziņojumā SIA “LEKON” norādījis, ka šogad tas plāno uzlabot kvalitātes vadības sistēmu, kā arī meklēt jaunus noieta tirgus un palielināt apgrozījumu. 2021.gadā uzņēmums arī turpināšot darbu pie izmaksu optimizācijas un jaunu struktūrvienību atvēršanas.

Lursoft dati rāda, ka Rēzeknē reģistrētajam SIA “LEKON” šobrīd ir reģistrētas 26 struktūrvienības. Jaunākā no tām ir veikals Rīgā, Ropažu ielā.

2020.gadā SIA “LEKON” bija darba devējs 454 darbiniekiem. Tas nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājis 2,3 milj. EUR.