Tirdzniecības nama "Kurši" valdi 2021.gada izskaņā atstājusi Svetlana Vjatkina

03.01.2022 06:36:00

Aizvadītā gada izskaņā SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” valdes locekles amatu atstājusi Svetlana Vjatkina, liecina Lursoft izziņas informācija. Pēc tam, kad S. Vjatkina 30.decembrī atstājusi amatu, tirdzniecības uzņēmuma valde turpina darbu divu amatpersonu sastāvā – valdes priekšsēdētāja Agņa Bērziņa un valdes locekļa Deņisa Petrova.

SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” 2020.gadā palielinājis apgrozījumu līdz 95,3 milj. EUR, bet peļņu līdz 3,9 milj. EUR. Salīdzinot ar gadu iepriekš, aizpērn tirgotāja apgrozījums kāpis par 6,3%, bet peļņa teju dubultojusies.

“Pēc straujas veikalu tīkla paplašināšanas pēdējos gados, 2020.gadā uzņēmums samazināja savus investīciju apjomus. Rūpīgi izvērtējot situāciju tirgū saistībā ar ierobežojumiem Covid-19 infekcijas izplatības novēršanai un to ietekmi uz tautsaimniecību, uzņēmums mobilizēja resursus, lai stabilizējoties tirgus situācijai turpinātu investēt attīstībā,” teikts SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” vadības ziņojumā.

Nākotnē, neskatoties uz aso konkurenci nozarē un Covid-19 pandēmijas ietekmi uz tautsaimniecību kopumā, uzņēmums plāno stiprināt savas pozīcijas Latvijas tirgū. 

Lursoft izziņas informācija rāda, ka SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” šobrīd reģistrētas 23 struktūrvienības, tostarp arī interneta veikals. 2020.gadā uzņēmums ar darba vietām nodrošinājis 622 strādājošos, un nodokļos valsts kopbudžetā samaksājis 10,7 milj. EUR. 

2000.gadā reģistrētā SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” patiesais labuma guvējs ir Juris Kursītis.