"Baltstor" apgrozījis 46,54 milj. EUR

04.08.2022 06:46:00

Mazumtirgotāju kooperācija SIA “Baltstor”, kas apvieno 95 mazumtirdzniecības uzņēmumus, 2021.gadā apgrozījusi 46,54 milj. EUR. Salīdzinot ar gadu iepriekš, uzņēmuma apgrozījums audzis nebūtiski – par 217,8 tūkst. EUR. Vienlaikus SIA “Baltstor” peļņa palielinājusies no 108,83 tūkst. EUR 2020.gadā līdz 267,27 tūkst. EUR pērn.

Iesniegtajā vadības ziņojumā SIA “Baltstor” skaidro, ka 2021.gadā tas nedaudz samazinājis savu sadarbības partneru skaitu, un pagājušā gada noslēgumā kopējais tirdzniecības vietu skaits sasniedza 416.

“Galvenais uzsvars 2021.gadā tika likts tieši uz sadarbības partneru kopēju preču iepirkumu, veikalu pārkārtošanu atbilstoši esošajiem tirdzniecības standartiem un Covid-19 situācijai, merčendaizinga principu ievērošanu veikalu plauktos, kā arī uz vienota sortimenta izstrādi saskaņā ar veikala kategorijām,” vadības ziņojumā norādījis SIA “Baltstor”, piebilstot, ka liela vērība pievērsta arī lojalitātes programmas īstenošanai.

Iesniegtajā vadības ziņojumā uzņēmums piemin arī jaunatvērto veikalu ķēdi Lidl, kuras klāsts aptver daudzus produktus ekonomiskajā klasē, jo tas, vienlaikus ar Covid-19 ierobežojumiem, sagādāja problēmas ar pircēju plūsmas sadalījumu. “Lielveikali uzsāk cenu karus ar TOP precēm regulārajā tirdzniecībā līdz ar Lidl ķēdes ienākšanu tirgū. TOP preces tiek tirgotas ar zemu uzcenojumu,” lasāms SIA “Baltstor” vadības ziņojumā.

Lursoft pieejamā informācija liecina, ka SIA “Baltstor” patiesie labuma guvēji ir Tamāra Smalovaja un Mihails Šuliks. Pērn uzņēmumā bija nodarbināti 89 strādājošie.