Plānotājs/Kalendārs

Sistēmas „Klientuportfelis.lv” plānotājs ir ērts tiešsaistes kalendārs, kuru var izmantot gan darba, gan personīgajām vajadzībām.

Kalendārs ļauj plānot savu laiku, ievadot tajā notikumus, kā arī pievienojot atgādinājumus, kas neļaus aizmirst norunātās tikšanās, ieplānotos zvanus klientiem, jubilejas un citus nozīmīgus pasākumus.

Par gaidāmajiem notikumiem varat saņemt atgādinājumus uz Jūsu e-pastu gan nedēļu iepriekš, gan vienu stundu vai tikai dažas minūtes pirms plānotā pasākuma. Nepieciešamības gadījumā ievadītos notikumus var ērti pārplānot. Pēc notikumu ievades tos var parocīgi sakārtot pa notikumu veidiem, kā arī pārskatīt mēneša, nedēļas vai dienas griezumā.

Izmantojot kalendāru organizācijas ietvaros, iespējama kolektīva darba plānošana. Personas, kurām nepieciešams redzēt kolēģu kalendārus, tos var koplietot. Vadītāji kalendāru var izmantot darbu uzdošanai saviem darbiniekiem, kā arī kontrolēt uzdevumu izpildi.

Tā kā kalendārs ir integrēts ar sistēmā iebūvēto klientu sarakstu funkcionalitāti un Latvijas adrešu datu bāzi, kalendārs ir izcils palīgs dažādu uzņēmumu pārdošanas komandām.

Ātri izveidojami, ērti atjaunojami un kvalitatīvi monitorējami klientu saraksti kopā ar kalendāra sniegtajām iespējām palīdzēs Jums viegli organizēt ikdienas darbu, efektīvi izmantojot savus resursus!

 

Piesakies DEMO Jautā ekspertam