Debitoru portfelis

DEBITORU PORTFELIS LAUŽ STEREOTIPU PAR MAKSĀJUMU ATGŪŠANU KĀ SAREŽĢĪTU, LAIKIETILPĪGU UN DĀRGU PROCESU.

Izmantojot Debitoru portfeli, klientam ir iespēja atgūt neapmaksātus maksājumus neatkarīgi no rēķina izrakstīšanas datuma, summas un valūtas. Tas vienlaikus sniedz iespēju brīdināt pārējos Lursoft lietotājus par negodprātīgiem sadarbības partneriem, kuri savlaicīgi neapmaksā rēķinus.

Pieteikties

 

 

KĀ STRĀDĀT AR DEBITORU PORTFELI: 

  1. Pievieno debitoru.
  2. Reģistrē pretenziju par maksājumu.
  3. Nosūti debitoram sistēmas sagatavotu vēstuli.
  4. Vienojies ar debitoru par pretenzijas par maksājumu apmaksu septiņu dienu laikā.
  5. Reģistrē informāciju par pretenzijas par maksājumu apmaksu.

Gadījumā, ja pretenzija par maksājumu nedēļas laikā nav apmaksāta, informācija par to tiek publicēta Lursoft datu bāzē Pretenzijas par maksājumiem. Pieredze rāda, ka, nevēlēdamies nonākt publiski pieejamajā datu bāzē, debitori rēķinu apmaksu veic daudz operatīvāk. Lursoft datu bāzē "Pretenzijas par maksājumiem" atrodamā informācija ļauj pārbaudīt, vai interesējošais uzņēmums jau iepriekš ir kavējis rēķinu apmaksu, kas palīdz pieņemt izsvērtākus lēmumus un izvairīties no zaudējumiem nākotnē. Šeit pieejams Debitoru saraksts, kuriem pagājušajā nedēļā publicētas pretenzijas par maksājumiem.

 2.jpg

IEGUVUMI NO DEBITORU PORTFEĻA LIETOŠANAS

1.jpg

Atvērt Debitoru portfelis lietošanas instrukciju.

Lai saņemtu pakalpojumu, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu vai sazināties ar Lursoft klientu apkalpošanas centru pa tālruni (+371) 67844300 vai e-pastu [email protected]

Pieteikties